۰

انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ ایران

حمایتمان از روحانی مشروط نیست

آذر ۱۰, ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۳ ب٫ظ توسط


عضو فراکسیون امید در مجلس می گوید: اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ تنها از روحانی حمایت می کنند و اظهارنظرهای متفرقه ای که مطرح می شود، اظهارنظر فردی اشخاص است.
به تازگی برخی اصلاح طلبان از مطرح شدن یک کاندیدای اصلاح طلب در کنار حسن روحانی برای انتخابات سال ۹۶ حمایت کرده و آن را منطقی ارزیابی کرده اند، اما این اظهارنظر چندان با حمایت طیف اکثریت اصلاح طلبان همراه نشده است.
علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران در مجلس تاکید می کند: تنها کاندیدای جریان اصلاحات برای انتخابات ۹۶ آقای روحانی است. این موضوع را بارها اعلام کرده ایم و مواردی که بعضا مطرح می شود که در کنار آقای روحانی فرد دیگری را هم معرفی کنیم غالبا یک مسیر انحرافی است که می خواهد جریان اصلاحات را تحت الشعاع قرار دهد.
رحیمی ادامه می دهد: آن انسجامی که در جریان اصلاحات وجود دارد، دست کم در دو نوبت اخیر در سطح ملی به نمایش گذاشته شد. اشاره من به دو انتخابات سال های ۹۲ و ۹۴ است. در مجلس انسجام و هم افزایی اصلاح طلبان به وضوح مشاهده می شود و من فکر می کنم در انتخابات ۹۶ انسجام این جریان سیاسی به مراتب قوی تر از سال های پیشین باشد.
نماینده مردم تهران تاکید می کند: اظهارنظرهای متفرق و نظرات شاذی که گاهی مطرح می شود نظر جریان اصلاحات نیست و اظهارنظر فردی اشخاص است و البته هر فردی می تواند اظهارنظر کند.
وی می گوید: شوراهای هماهنگی سیاستگذاری جبهه اصلاحات، نظراتشان را توسط خود شورا اعلام می کنند و به صورت فردی اعلام نمی کنند.
رحیمی حمایت از روحانی را همه جانبه دانسته و می گوید: اصلاح طلب ها هیچ گونه سهم خواهی از آقای روحانی نکردند، شرط گذاری هم نکردند. حمایت اصلاح طلبان نه به صورت مقطعی خواهد بود و نه به صورت مشروط.
منبع : خبر آنلاین

برچسب‌ها

پاسخ دهید