۰

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

شهردار زنجان از مردم عذرخواهی کرد

دی ۱۱, ۱۳۹۵ در ۱:۳۱ ب٫ظ توسط

77066538_85370446bccbe.jpg


شهردار زنجان از مردم عذرخواهی کرد

شهردار زنجان با عذرخواهی از شهروندان بابت تاخیر در اجرای پروژه پل غیرهم سطح سیدالشهدا، از شرکای اجرای طرح خواست با همکاری، فضایی فراهم کنند تا طرح مذکور هرچه زودتر به پایان برسد.

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حبیب الله ملایی یگانه ظهر امروز در جلسه کمیسیون عمران و محیط زیست شورای شهر که در رابطه با آخرین وضعیت پل سیدالشهدا برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر با مشکل نقدینگی مواجه هستیم و این در شرایطی است که در مراحل پایانی کار قرار داریم و با همکاری بین بخشی و اختصاص به موقع تعهدات می توانیم به زودی شاهد افتتاح این پروژه باشیم.

وی تصریح کرد: تاکنون حدود ۳۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای ساخت این پروژه صرف شده و این مبلغ به جز هزینه کرد در تملکات بوده و این در شرایطی است که تاکنون از محل اعتبارات استانی شش میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان و اداره کل راه و شهرسازی شش میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به عنوان شرکای کار، پرداخت کرده اند.

وی با اشاره به اینکه شهرداری بیش از توان مالی خود در این طرح صرف کرده و این در شرایطی است که در وضعیت فعلی اوضاع مالی مناسبی نداریم، گفت: امیدواریم با همکاری مناسب بتوانیم با تخصیص به موقع اعتبارات، شرایطی را فراهم کنیم که به زودی پل به بهره برداری رسیده و انتظار هفت ساله مردم زنجان به پایان برسد.

شهردار زنجان در ادامه با عذرخواهی از همه شهروندان زنجانی، گفت: خوشبختانه در این مدت مردم با سعه صدر شرایطی را فراهم کردند تا بتوانیم کار را پیش ببریم و امیدواریم بتوانیم با افتتاح پل، پاسخ مناسبی به صبر آن ها بدهیم. البته از پیمانکار نیز درخواست داریم بدون توجه به …

اخبار پیشنهادی:

شهردار زنجان از مردم عذرخواهی کرد

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید