۰

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

مبلمان شهری در فریدونکنار ناهمگون است/ لزوم ورود شورای شهر و شهرداری در تغییر مبلمان شهری

دی ۲۲, ۱۳۹۵ در ۹:۲۱ ب٫ظ توسط


کارشناس فرهنگی با تاکید بر اینکه شورای شهر و شهرداری باید در تغییر مبلمان شهری ورود پیدا کند، گفت: مبلمان شهری در فریدونکنار ناهمگون است.

به گزارش بلاغ به نقل از بصیرنیوز ، مهدی طالب نژاد در گفت و گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: در فریدونکنار تبلیغات محیطی ناهمگون است.
وی تصریح کرد: با توجه به فضای مبلمان شهری و گردشگرپذیر بودن فریدونکنار، متاسفانه در این شهرستان، شاهد تبلیغات یکسان از سوی اصناف، واحدهای تجاری و در محموع این شهرستان نیستیم.
این کارشناس فرهنگی افزود: یک گردشگر در این شهر هرگز تبلیغات یکسانی در این شهرستان نمی بیند که فضای فریدونکنار را غیرمتحرک ساخته است.
طالب نژاد گفت: از سوی دستگاه های اجرایی به ویژه ارشاد، باید نگاه ویژه ای به این امر داشته باشند چرا که بی تردید بحث تبلیغات در دید گردشگر و هر بیننده ای می تواند در ایجاد روحیه و زندگی شهری تاثیر فراوانی ایجاد کند.
وی خاطرنشان کرد: اگر با نگاهی وسیع به این موضوع بنگریم متوجه می شویم که در عصر ارتباطات، تبلیغات همگون و همسان محیطی می تواند در جذب گردشگر و تغییر فضای مبلمان شهری تاثیر فراوانی ایجاد کند.
این کارشناس فرهنگی با اشاره به نقش شورای شهر در زیباسازی و ایجاد فضایی شاد در شهر، گفت: این نهاد به همراه شهرداری در پیشانی تصمیم سازی تبلیغات شهری هستند و باید در این زمینه ورود پیدا کنند.

برچسب‌ها, , , , , , , ,

پاسخ دهید