۰

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

واکنش تند عضو شورای شهر رشت به اقدان اخیر ثابت قدم

دی ۲۲, ۱۳۹۵ در ۸:۴۵ ب٫ظ توسط


تابناک / محمود باقری خطیبانی عضو شورای شهر رشت طی یادداشتی به نامه شهردار رشت به مدیر کل صدا و سیمای گیلان واکنش نشان داد.
وی در این یادداشت خود نوشت:
آغاز سخن با توسل به فرمایش مولا علی(ع) که فرمودند : دروغگویی عیبی رسوا کننده است. چون معمولا دروغ بعد از مدتی آشکار می شود و انسان دروغگو در بین مردم رسوا می گردد (بحارالانوار ، جلد۶۶ ، صفحه۳۱۳)
آقای دکتر نجفی ، استاندار محترم گیلان در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۹۵ و در نشست شورای ورزش همگانی در برنامه شبکه باران از شهرداری رشت به دلیل عدم پرداخت به موقع حقوق کارگران و ترافیک سطح شهر رشت انتقادکرد و گفتند که نیروهای خدماتی شهرداری نظیر پاکبانان از قشرهای ضعیف جامعه هستند و نباید حقوق و مزایای آنان با تاخیر چند ماهه پرداخت شود . دکتر نجفی ، معاون هماهنگی امور عمرانی و فرماندار رشت را موظف نمودند تا پیگیری های جدی را برای پرداخت حقوق پاکبانان و نیروهای خدماتی انجام دهند و نامه تذکری در این خصوص به امضای ایشان تهیه شود . آقای استاندار همچنین از عدم پاسخگویی شهردار رشت به صداوسیما نیز انتقاد کردند . (اینجا بخوانید)
اینجانب طی یادداشتی که در اختیار رسانه ها هم قرار گرفت صریحا تاکید کردم که شهردار نه به افکار عمومی پاسخگوست و نه به منتخبین مردم در شورا ؛ اما شهردار رشت نه در جلسه شورا توانست پاسخ قانع کننده ای به اعضا بدهد و در مرحله استیضاح قرار گرفت و نه در پاسخی که پس از اعتراض دکتر نجفی به صدا و سیما داد ، توانست افکار عمومی را نسبت به تاخیر در مطالبات کارگران ، اقناع نماید و عدم پرداخت حقوق کارگران شهرداری هم چنان به عنوان یک مساله حل نشده ، باقی مانده است ؛ لیکن در خصوص پاسخ شهردار رشت …

اخبار پیشنهادی:

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید