۰

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

پشت پرده ها را می گویم/ شهرداری از ابتدا، آرزوی برخی آقایان بود

آذر ۱۴, ۱۳۹۵ در ۱:۳۴ ب٫ظ توسط


عضو شورای شهر میاندوآب گفت: بزودی پشت پرده کسانی را که به خاطر شهردار شدنشان جلوی انتخاب به موقع شهردار را گرفتند خواهم گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر ، موضوع انتخاب شهردار میاندوآب پیش از اینکه به مرحله انتخاب شهردار برسد و جلسه رسمیت یابد، خود حاشیه ساز شده و سبب شد تا برخی از اعضای شورای شهر اظهارات تندی را مطرح کنند.
در این میان سخنگوی شورای شهر، خبرنگاران را به گفت و گو فراخواند و با دو خبرنگار زرین خبر و هفته نامه قلعه نشستی را به درخواست خود برگزار کرد و مدعی مشکلات مالی بین شورای شهر و شهرداری شد و حتی کنایه هایی را نیز به مصاحبه های اعضای شورای شهر و حتی ترک جلسه و غیبت اعضا زد.
از سوی دیگر این گفت و گو پایان کار نبود بلکه فرزاد مشکینی یکی از اعضایی که به گفته حاضران در جلسه بود و آن را ترک کرده است، در کانال شخصی خود در تلگرام در پیامی فوری از عدم تشکیل جلسه خبر داد و نوشت: “خدمت به شهر و شهردار شدن به چه بهایی؟!جلسه ۱۵۷شورای شهر تشکیل نشد!!!”
اما این ماجرا ادامه داشت تا جایی که گفت و گوی سخنگوی شورای شهر منتشر شد تا باردیگر مشکینی وادار به واکنش شود.
منشی اول هیئت رئیسه شورای شهر میاندوآب در پاسخ خود به اظهارات خلیل زاده، گفت: حس تصدی سمت شهرداری از ابتدای شورای چهارم آرزوی برخی آقایان بود.
فرزاد مشکینی اظهار کرد: بزودی پشت پرده کسانی را که به خاطر شهردار شدنشان جلوی انتخاب به موقع شهردار را گرفتند خواهم گفت.
وی افزود: تفاوت لابی گری برای خودخواهی محض در مقابل لابی گری برای آرامش شهر زیاد است.

برچسب‌ها, , , , , , , ,

پاسخ دهید