۰

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

۷ پل عابر پیاده در اردبیل احداث می شود

دی ۲۲, ۱۳۹۵ در ۹:۵۱ ب٫ظ توسط

۷ پل عابر پیاده در اردبیل احداث می شود


۷ پل عابر پیاده در اردبیل احداث می شود

به گزارش خبرنگار مهر ، حمید لطف اللهیان شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای شهر اردبیل تصریح کرد: پل های عابر پیاده در شهرک نادری، شهرک نیایش، صیاد شیرازی، نیروگاه علی آباد، راه انزاب، مقابل بیمارستان قائم و ترمینال احداث می شود.
وی با اشاره به اینکه مصالح احداث پل ها در سال ۹۳ از محل اعتبارات دولتی تأمین شده است، ادامه داد: بخش خصوصی صرفاً نصب پل ها را مکلف شده و مدت شش ماه زمان برای نصب و بهره برداری اختصاص داده است.
به گفته شهردار اردبیل احداث پل ها به شیوه تهاتر و با مشارکت ۱۰ ساله است و مکان پل ها در شورای ترافیک استان مصوب شده و در کمیسیون حمل ونقل شورای شهر نیز بحث و بررسی شده است.
وی با بیان اینکه اقدام سرمایه گذار برای احداث پل های عابر پیاده مدیریت بدون پول است، متذکر شد: برآورد هزینه و درآمدها مشخص شده و از کل پل ها تنها دو مورد می تواند برای اهداف تبلیغاتی استفاده شود.
لطف اللهیان با بیان اینکه تعداد کل پل های عابر پیاده را نمی داند، تأکید کرد: لازم است برای استفاده از پل های عابر پیاده فرهنگ سازی شود.
شهردار اردبیل در خصوص درخواست برخی اعضای شورای شهر مبنی بر احداث پل های مکانیزه اضافه کرد: شهرداری نه تنها مخالف این طرح نیست بلکه به دلیل محدودیت مالی قادر به اجرا نیستیم.

اخبار پیشنهادی:

۷ پل عابر پیاده در اردبیل احداث می شود

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید